Adoptuj medvěda

Adoptuj medvěda
  • Adoptuj medvěda
  • Adoptuj medvěda
  • Adoptuj medvěda
  • Adoptuj medvěda

Často přemýšlíte, jak spojit užitečné s příjemným v jednom dárku? Zde najdete odpověď a spolu s ní i jedinečnou příležitost jak pomoci a zároveň udělat radost svým blízkým. Adoptujte medvěda! Malajský medvěd spadá pod druhy… Více informací

 není skladem 
632
522 bez DPH
DPH:
21 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Kód výrobku:
DS23616435
Katalogové číslo:
DS23616435
Záruka:
2 roky

Často přemýšlíte, jak spojit užitečné s příjemným v jednom dárku? Zde najdete odpověď a spolu s ní i jedinečnou příležitost jak pomoci a zároveň udělat radost svým blízkým.

 

Adoptujte medvěda! Malajský medvěd spadá pod druhy ohrožených zvířat, ale naštěstí jsou zde lidé a asociace, které se snaží za ně bojovat. Takovou nadací je například People’s Trust for Endangered Species (PTES), známá svou charitativní pomocí pro zvířata ohrožených druhů.


Koupí dárkového balíčku a následnou online registrací získáte jedinečnou možnost, jak podpořit malajského méďu v jeho přirozeném prostředí, konkrétně v rámci národního parku Seblat na Sumatře. Po registraci přijde do 28 dnů certifikát o adopci medvěda, která trvá po dobu 12ti měsíců od data registrace. Adopcí medvídka věnujete nejen krásný dárek a pomoc, ale i příslib dalším generacím, které se na něj nebudou muset dívat jen v encyklopedii.
   • Do 28 dní od registrace příjde certifikát
  • Adopce trvá po dobu 12ti měsíců


1x uvítací dopis
1x návod k použití Vašeho dárku
1x dárkový registrační formulář
1x brožura o Malajských medvědech
1x informační brožura o nadaci PTES
1x brožura o podpoře přírody nadace PTES
1x plakát Malajského medvěda

Adoptuj medvěda Adoptuj medvěda Adoptuj medvěda