Adoptuj mořskou želvu

Adoptuj mořskou želvu
  • Adoptuj mořskou želvu
  • Adoptuj mořskou želvu
  • Adoptuj mořskou želvu

Mnoho druhů želv je na pokraji vyhubení a jejich budoucnost je vážně ohrožena. Koupí tohoto dárku pomůžete zachránit tyto roztomilé tvory i pro další generace. Zakoupením produktu „Adoptuj želvu“ podpoříte řadu aktivit na… Více informací

 není skladem 
632
522 bez DPH
DPH:
21 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Kód výrobku:
DS17611500
Katalogové číslo:
DS17611500
Záruka:
2 roky

Mnoho druhů želv je na pokraji vyhubení a jejich budoucnost je vážně ohrožena. Koupí tohoto dárku pomůžete zachránit tyto roztomilé tvory i pro další generace.

 

Zakoupením produktu „Adoptuj želvu“ podpoříte řadu aktivit na ochranu těchto úžasných zvířat. Prostřednictvím tohoto dárku pomůžete chránit ohrožené druhy želv podle svého výběru, neboť prostředky vydané za nákup tohoto produktu putují na projekty společnosti People’s Trust for Endangered Species – charitativní organizaci, která se věnuje řadě projektů na ochranu ohrožených druhů zvířat. Stačí pouze postupovat podle přiložených instrukcí a vybrat si druh zvířete, které chcete podpořit.

 

Na výběr jsou tato zvířata: kareta obecná, kožatka velká, kareta obrovská, kareta pravá.

 

Po registraci obdržíte osobní certifikát a následně Vám budou zasílány informační bulletiny přímo z charitativní organizace, kde naleznete aktuální informace o projektech, výsledcích a dalších plánech na podporu zvířat v budoucnosti.



Do 28 dní od registrace přijde certifikát

Adopce trvá po dobu 12ti měsíců



Po registraci obdržíte:

Informační bulletiny přímo z charitativní organizace

Osobní certifikát s vaším jménem a druhem zvířete,které jste se rozhodli podporovat

Fotografii vybraného druhu

 

 

Adoptuj mořskou želvu Adoptuj mořskou želvu