Nejlepší tipy na vánoční dárky pro muže

nejlepsi_darky_pro_muze.jpg

Moc dobře víme, že vybrat vánoční dárek pro muže může být pořádný oříšek. Proto jsme vám sestavili několik tipů, čím partnera, kolegu nebo třeba kamaráda na Vánoce zaručeně potěšíte.

Praktický dárek s nápadem

Jak donutit muže, aby ve svém šatníku udržoval pořádek a zároveň ho potěšit? Co třeba otočným věšákem na kravaty a opasky? Zdánlivě obyčejný dárek, který ale každý gentleman jistě ocení a navíc je ideálním doplňkem, pokud nechcete dotyčného na Vánoce odbýt jen další kravatou s tučňáky.

1.jpg

Dva žraloci jednou ranou

Každý muž se chce čas od času cítit jako drsňák, tak co spojit příjemné s užitečným?

S dárkem Adoptuj žraloka se bude cítit jako superhrdina, který zachraňuje ohrožené druhy a kamarádům u piva pak může vyprávět, že kromě žihadla v garáži má také velice originálního domácího mazlíčka (i když jen na dálku).

2.jpg

Pomocník na cesty

Máte doma dobrodruha? Pořiďte mu tenhle praktický mini kapesní nůž do přírody a nebude už nic, s čím by si váš partner na společných cestách neporadil.

3.jpg

Pro vášnivého pivaře

Sháníte originální dárek pro pivaře, ale tušíte, že všechny pivní speciály má už dávno ochutnané? Potěšte ho sadou Grow me: Pivní chmel. Po dobře odvedené zahradnické práci si pak každý doušek vychutná dvojnásob!

4.jpg

I muži mají své dny

Takové dny, kdy musí být dlouho v práci, hrát si s dětmi a když si konečně sednou s pivem k televizi, manželka jim začne vyprávět o tom, že si sousedi koupili nové auto a kamarádka předělává koupelnu. A v tu chvíli nastupují naše Magnetické kuličky NeoCube, které fungují jako úžasná antistresová pomůcka a nejednu manželku už zachránily před zalepením pusy lepicí páskou.

5.jpg

 

Věříme, že vám naše tipy pomůžou snadno vybrat vtipné a zároveň praktické dárky, které skutečně potěší a každému muži udělají pod stromečkem radost. A co vy? Vybrali jste si z našich tipů?


Všechny novinky