Letní dárky

Letní dárky

Léto je v plném proudu a s ním přichází i vysoké teploty. I když nemáte klimatizaci a doslova se „pečete“, můžete se zchladit i jinými cestami. Zpříjemněte si léto pomocí těchto tří dárků a užijte si ho naplno!

Domácí zmrzlina

Není nic lepšího, než vyrobit si v horkém létě výbornou zmrzlinu. S výrobníkem zmrzliny Shake it! to bude jednoduché a svoji zmrzlinu budete mít za pár okamžiků. Už je jen na Vás, jakou příchuť zvolíte. Už nemusíte dát za vděk kupované zmrzlině z obchodů, ale budete mít svoji originální. Jednoduše stačí zmrzlinovač naplnit oblíbenými ingrediencemi a ledem, pořádně s ním zatřepat, otevřít a zmrzlinu můžete mlsat přímo z něj.

Originální led

Osvěžte si v paměti známou počítačovou hru Tetris. Můžete vytvořit ledové kostky přesně ve tvarech této oblíbené hry a pak je hezky pouštět do sklenice. Silikonová forma na ledové kostky povýší led na zábavu pro celou rodinu a přátele.

Chlazené pivo

Součástí léta je i plno grilovacích párty, kde rozhodně nesmí chybět pivo. Co je však horší než grilovačka bez piva, je grilovačka se zteplalým pivem. Taková situace zaručeně zkazí potěšení a atmosféru. Jak udržet správnou teplotu piva? Vyzkoušejte přenosný chladicí box na plechovku s pivem. Udrží teplotu po celou dobu pití tohoto nápoje a vy si tak vychutnáte pohodu naplno.

Napsat komentář