Pěstitelské dárky

Pěstitelské dárky

Jste amatérský pěstitel nebo se zrovna chystáte začít pěstovat nějakou rostlinu? Není nic snazšího než navštívit internetový obchod Dárkysradostí.cz a zavítat do kategorie pěstitelské dárky. V našem eshopu si můžete vybrat z pěstitelských sad a grow it balíčků. Nebojte se vypěstovat rostlinu, jděte na to chytře s naší pěstitelskou sadou.

Také obcházíte zahrádky svých sousedů, známých nebo naprosto cizích lidí a obdivně sledujete, jak se daří jejich rostlinám na pečlivě upravených zahradách? Přestaňte snít o podobném pěstitelském úspěchu a zkuste si vypěstovat s naší pěstitelskou sadou svoji rostlinu. V nabídce mám mnoho rostlin, které můžete pěstovat. Ať už to jsou bylinky, čaj, káva, divoké květiny, chilli papričky, chmel, kaktus, kočičí tráva, levandule, masožravé květiny, olivy, slunečnice, vánoční stromeček, obří dýně, vlastní ovoce, vlastní zelenina a podobně. A co v takovém pěstitelském balíčku naleznete? U kávy a čaje 5 startovacích květináčů z kokosové kůry, 5 přírodních substrátových tablet z kokosové kůry, které po namočení nabobtnají, 1 balíček kávových semen, 1 balíček heřmánku, 5 dřevěných štítků k popisu rostlin, pěstitelské tipy na pěstování kávy a čaje a český návod.

Ponořte se do tajů úspěšného pěstování s naší pěstitelskou sadou. Na Dárkysradostí.cz vybírejte z mnoha odrůd, přesně podle Vašeho gusta.

Napsat komentář