Valentýnské dárky

Valentýnské dárky

Valentýn, který je každoročně 14.února se kvapem blíží, a tak je dobré porozhlédnout se po nějakém dárku pro svou drahou polovičku. Tento původem americký svátek slaví především mladší generace, ale to nic nemění na tom, že i starší ročníky nemohou potěšit svou milou nebo svého milého. Ostatně jak vyčtete z našich tipů, lze brát tento svátek i s nadhledem a darovat něco zábavného.

Sex a romantika

Sex a romantika táhnou a nejen to, Valentýn je přeci svátek zamilovaných. Darovat můžete dárek inspirovaný právě takovou tématikou. Vtipným dárkem s nadhledem je například sexy zástěra pro ženy. S takovým dárkem již nebude vaření pouhým vařením, ale přímo sexy vařením! Pro romantické duše máme v nabídce pusinkový hrníček, který vaší polovičce bude neustále připomínat, jak vřelé city k ní chováte. Navíc ho můžete mýt v myčce bez obav, že by vaše pusinky na dobro zmizely.

Valentýn pro muže

Pro pány je výběr vhodného Valentýnského dárku poněkud obtížnější. Muži obecně nejsou na citové výlevy stavěni, takže výběr bude méně tematický, než samotný Valentýn napovídá. Darovat byste měla něco, co ho potěší. Je vaše mužská polovička milovníkem anglické skupiny Pink Floyd? Pak je perfektní volbou hrnek Pink Floyd, který s každým lokem oblíbeného nápoje vykouzlí melodii v jeho uších.

Společný dárek?

Jaké jiné gesto by mohlo být více romantické, nežli společný dárek, který budete sdílet. Jaké jsou možnosti? Společně si třeba vypěstujte cherry rajčátka, která budou sladká stejně, jako jste vy. Pro milovníky piva máme také pěstitelskou sadu s chmelem, takže holdujete-li společně pivu, tohle může být vaše ideální volba.

Ať už zvolíte jakýkoliv dárek k valentýnu, především si tento den užijte naplno.

Napsat komentář