Originální dárek k narozeninám

Originální dárek k narozeninám

Lámete si hlavu čím obdarovat mladšího oslavence? V některých případech jsou dárky „příliš praktické“, jindy zase zbytečně drahé. Zapomeňte na „měkáče“ a obrovské hračky, darujte něco zábavného z naší nabídky. Zde je několik tipů na originální dárek, který bude dostatečně zajímavý a současně za rozumnou cenu.

Kdo si hraje, nezlobí

Také znáte toto rčení? Hry rozvíjejí kreativitu a jednou z takových herních pomůcek je inteligentní plastelína. Její zajímavou vlastností je, že nelepí a nezanechává mastné fleky, tudíž neplést s klasickou plastelínou známou ze školních let. Nejenže rozvíjí kreativitu skrze formování objektů, ale slouží i jako protistresová pomůcka, což může využít i nejeden rodič.

Příjemné buzení

Vzbudit dítko ráno do školy nebo do školky je obzvláště náročný úkol. Když k tomu slyší nepříjemné drnčení a bzučení budíku, příliš radosti to nepřidá. Zvířátkovým budíkem můžete proměnit vstávací rituál do mnohem příjemnějšího probuzení. Tento budík budí bučením kraviček, kokrháním kohouta nebo třeba chrochtáním prasátek. Z takového dárku bude každý menší oslavenec nadšený.

Veselý déšť

Deštník není zrovna kamarádem pro děti, ovšem ještě horší je pak léčit nachlazení. Zkuste „spřátelit“ oslavence s ochranou proti studeným kapkám a darujte omalovánkový deštník. V základu bílý deštník funguje na principu klasických omalovánek. Dodanými barvičkami si ho děti mohou vybarvit a vytvořit si svůj originální deštník na cesty.

Napsat komentář